OpenConf 7.20 - en to nl translation catalogue (653 entries)

en: %1$d-%2$d characters: letters, numbers, @, period (.), hyphen (-)
nl: %1$d-%2$d karakters: letters, nummers, @, punt (.), koppelteken (-)

en: %1$s field contains %2$d characters; limit is %3$s characters.
nl: %1$s veld bevat %2$d karakters; limiet bedraagt %3$s karakters.

en: %1$s field contains %2$d selection(s); limit is %3$s selection(s)
nl: %1$s veld bevat %2$d selecties; limiet bedraagt %3$s selecties.

en: %1$s field contains %2$d words; limit is %3$s words.
nl: %1$s veld bevat %2$d woorden; limiet bedraagt %3$s woorden.

en: %1$s field value is invalid: %2$s
nl: %1$s veldwaarde is ongeldig: %2$s

en: %d or more characters (any)
nl: %d of meer karakters (alle)

en: %s Abstract Submission, Peer Review, and Event Management System
nl: %s Peer Review en Conference Management Systeem

en: %s Home
nl: %s Startpagina

en: %s Peer Review and Submission Management System
nl: %s Peer Review en Conference Management Systeem

en: %s field does not appear to be valid
nl: %s veld lijkt niet geldig te zijn

en: %s field empty or invalid
nl: %sveld leeg of ongeldig

en: %s field is required
nl: %s veld is vereist

en: 3 digit code on back of credit card, or 4 digit on front for AmEx
nl: 3-cijferige code op de achterkant van de credit card, of 4 cijfers op de voorzijde voor American Express

en: <a href="%s">Click here</a> to continue processing download.
nl: <a href="%s">Klik hier</a> om verder te downloaden.

en: <p><strong>Thank you for your submission. Your submission ID number is [:sid:]. Please write this number down and include it in any communications with us.</strong></p>
    
    <p><strong>Below is the information submitted. We have also emailed a copy to the submission contact. If you notice any problems or do <em>not</em> receive the email within 24 hours, please contact us.</strong></p>
    
    <p>[:formfields:]</p>
nl: <p><strong>Bedankt voor uw bijdrage. Uw bijdrage-ID is [:sid:]. Gelieve dit nummer te noteren en tijdens contact met ons te delen.</strong></p>
    
    <p><strong>Hieronder de bijgedragen informatie. Een kopie werd naar de contactauteur verzonden. Gelieve de moderator te contacteren indien u problemen vaststelt of <em>geen</em> e-mail ontvangt binnen 24 uur.</strong></p>
    
    <p>[:formfields:]</p>

en: <strong>Instructions:</strong> Select your bids from the pop-up menus in the Bid column, then click the <em>Save Bids</em> button at bottom.
nl: <strong>Instructies:</strong> Selecteer uw aanbiedingen in de pop-up menu's in de aanbiedingskolom. Klik daarna op de <em>Aanbiedingen Opslaan</em> knop onderaan.

en: A <a href="%s" target="_blank">blank review form</a> (that opens in a separate window) is available for you to print out if you prefer writing it out before typing it in.
nl: U kan een <a href="%s" target="_blank">leeg rapportformulier</a> afdrukken (opent in apart venster) indien u verkiest om uw rapport eerst uit te schrijven alvorens te typen.

en: A copy has also been emailed to the contact author.  If you notice any problems or do <em>not</em> receive the email within 24 hours, please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=submission edit problem - %2$s">Chair</a>.
nl: Er is ook een kopie naar de contactauteur verzonden. Gelieve de <a href="mailto:%1$s?subject=probleem bij het bewerken van bijdrage - %2$s">moderator</a> te contacteren indien u problemen vaststelt of <em>geen</em> e-mail ontvangt binnen 24 uur.

en: A message has been sent to your email address with a link to reset the password.
nl: Een bericht is uw e-mailadres gestuurd met een hyperlink naar het wachtwoord te resetten.

en: A new post has been made in the discussion of submission:
nl: Er werd een nieuwe post aangemaakt in de discussie van bijdrage:

en: A rebuttal entry has already been submitted
nl: Er werd reeds een weerlegging verzonden

en: A request has been received to reset the password for an account with %s.  Please follow the link below to set a new password.  If you did not make this request, you may ignore this message.
nl: Een verzoek is ontvangen om het wachtwoord opnieuw in te stellen voor een account bij %s. Volg de onderstaande link om een ​​nieuw wachtwoord in te stellen. Als u dit verzoek niet heeft te maken, kunt u dit bericht negeren.

en: A reviewer has made this follow-up comment to the author's rebuttal:
nl: Een beoordeler heeft dit follow-upcommentaar gemaakt op de weerlegging van de auteur:

en: About
nl: Info

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Add Author
nl: Auteur toevoegen

en: Add a Comment
nl: Voeg commentaar toe

en: Address
nl: Adres

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Advocate
nl: Bemiddelen

en: All
nl: Alles

en: All Rebuttals
nl: Alle weerleggingen

en: All Threads
nl: Alle onderwerpen

en: All times are UTC %1$s.  The time now is %2$s
nl: Alle tijden zijn UTC %1$s. Het is nu %2$s

en: Also, re-select the file
nl: Selecteer ook bestand opnieuw

en: Alternate Contact
nl: Alternatieve contactinfo

en: Alternate contact information, such as personal email address or telephone number; used only if unable to contact using above email address.
nl: Alternatieve contactinfo, zoals persoonlijk e-mailadres of telefoonnummer, wordt alleen gebruikt wanneer men met bovenstaand e-mailadres geen contact kan maken.

en: An account for the email address entered already exists.  Would you like to <a href="%1$s">Sign In</a> or <a href="%2$s">Recover Username</a>?
nl: Er bestaat al een account met dit e-mailadres. Wilt u zich <a href="%1$s">Aanmelden</a> of uw <a href="%2$s">Gebruikersnaam heropvissen</a>?

en: An error occurred sending out the email.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van de e-mail.

en: Assign Reviews
nl: Rapporten toewijzen

en: Assigned
nl: Datum Toegewezen

en: At-a-Glance Program
nl: Met-één-Blik programma

en: Author
nl: Auteur

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d characters; limit is %4$s characters.
nl: Auteur %1$d %2$s veld bevat %3$d karakters; limiet bedraagt %4$s karakters.

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d selection(s); limit is %4$s selection(s)
nl: Auteur %1$d %2$s veld bevat %3$d selecties; limiet bedraagt %4$s selecties.

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d words; limit is %4$s words.
nl: Auteur %1$d %2$s veld bevat %3$d woorden; limiet bedraagt %4$s woorden.

en: Author %1$d %2$s field is required
nl: Auteur %1$d %2$s veld is vereist

en: Author %1$d %2$s field value is invalid: %3$s
nl: Auteur %1$d %2$s veldwaarde is ongeldig: %3$s

en: Author %d missing last name
nl: Achternaam auteur %d ontbreekt

en: Author Comments
nl: Commentaren auteurs

en: Author Password Reset
nl: Wachtwoord auteur resetten

en: Author Rebuttal
nl: Weerlegging auteur

en: Author who will serve as the point of contact for correspondence about the submission.
nl: Auteur die dienst doet als contactpersoon voor communicatie over de bijdrage.

en: Author(s)
nl: Auteur(s)

en: Authors
nl: Auteurs

en: Authors information missing.
nl: Auteursgegevens ontbreken.

en: Balanced theory and practice
nl: Evenwichtige theorie en praktijk

en: Bank Transfer
nl: Overschrijving

en: Best Sub.
nl: Beste bijdr.

en: Bid
nl: Aanbieden

en: Bid on Submissions
nl: Aanbieden op bijdragen

en: Bid saved
nl: Aanbieding opgeslagen

en: Bidding
nl: Aanbieding

en: Bidding is not open
nl: Aanbieden niet mogelijk

en: Bids saved
nl: Aanbiedingen opgeslagen

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Biography
nl: Biografie

en: CAPTCHA Check
nl: CAPTCHA-controle

en: CAPTCHA verification failed
nl: CAPTCHA-verificatie mislukt

en: Cancel Changes
nl: Veranderingen annuleren

en: Card Code (CVV)
nl: Veiligheidscode

en: Card Expiration
nl: Kaart expiratie

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Cardholder Name
nl: Naam kaarthouder

en: Category
nl: Categorie

en: Chair
nl: Moderator

en: Change Password
nl: Wachtwoord veranderen

en: Check
nl: Bankcheque

en: Check Status
nl: Status controleren

en: Check Status is not available.
nl: Status controleren is niet mogelijk.

en: Check as many as appropriate
nl: Bekijk er zoveel als geschikt is

en: Check this box when you have finished the review for this submission.  This is used only to track how many outstanding reviews there are.  You will still be able to edit this review after checking this box, until the review deadline date.
nl: Vink dit hokje aan wanneer u klaar bent met het rapport voor deze bijdrage. Zo volgen wij op hoeveel uitstaande rapporten er zijn. U kan na het vinken van dit hokje dit rapport bewerken tot de deadline.

en: Check to highlight session
nl: Vink aan om sessie te markeren

en: City
nl: Gemeente

en: Clarity to present understanding
nl: Klaarheid om begrip te tonen

en: Clear Accept: Content, presentation, and writing meet professional norms; improvements may be advisable but acceptable as is
nl: Duidelijk toelaatbaar: Inhoud, presentatie, en schrijfstijl halen professionele normen; verbeteringen zijn raadzaam maar is reeds acceptabel

en: Clicking the button below will result in your submission being withdrawn.
nl: Als u op de onderstaande knop klikt, wordt uw bijdrage ingetrokken.

en: Comments
nl: Commentaren

en: Comments for the Authors
nl: Commentaren voor de auteurs

en: Comments for the Program Committee (authors will not see these comments)
nl: Commentaren voor het programmacomité (auteurs zien deze commentaren niet)

en: Comments to Chair
nl: Commentaren voor moderator

en: Committee Comments
nl: Commentaar comité

en: Committee Member
nl: Comitélid

en: Committee Member Profile Updated
nl: Profiel comitélid bijgewerkt

en: Committee Signup
nl: Registratie comité

en: Committee sign-in is closed
nl: Aanmelding comité gesloten

en: Committee sign-up is closed
nl: Registratie comité gesloten

en: Completed
nl: Voltooid

en: Conceptualization
nl: Opvatting

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Consent
nl: Toestemming

en: Constructive comments to the author(s) would be appreciated.
nl: Constructieve commentaren naar de auteur(s) worden geapprecieerd.

en: Contact Author
nl: Contacteer auteur

en: Contact author email does not seem valid
nl: E-mailadres contactauteur lijkt ongeldig

en: Contact author invalid
nl: Contactauteur ongeldig

en: Content
nl: Inhoud

en: Contributor Role
nl: Bijdragende Rol

en: Copyright&copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>
nl: Copyright &copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>

en: Country
nl: Land

en: Create My Program
nl: Maak Mijn programma

en: Credit Card
nl: Creditkaart

en: Current Password
nl: Huidige wachtwoord

en: Current password is not correct
nl: Huidige wachtwoord is verkeerd

en: Data curation
nl: Gegevensbeheer

en: Delete Author
nl: Auteur verwijderen

en: Delete Author %1$d
nl: Auteur verwijderen %1$d

en: Delete Review Assignments
nl: Verwijder Beoordeling Opdrachten

en: Delete review data and unassign review(s)?
nl: Beoordeling van gegevens en intrekken beoordeling verwijderen?

en: Department/Division
nl: Afdeling

en: Discussant
nl: Discussiant

en: Discussants
nl: Discussianten

en: Discussion
nl: Discussie

en: Discussion Options
nl: Discussieopties

en: Discussion Post Notification
nl: Melding post discussie

en: Discussion Threads
nl: Discussieonderwerpen

en: Discussions are closed
nl: Discussies zijn gesloten

en: Discussions are currently closed
nl: Discussies zijn momenteel gesloten

en: Don't know
nl: Weet het niet

en: Download All
nl: Downloaden

en: Edit Submission
nl: Bijdrage bewerken

en: Either the submission does not exist, or you have not been assigned it for review.  If this is in error, please contact the <a href="mailto:%s?subject=Review error">Chair</a>.
nl: Of de bijdrage bestaat niet, of u heeft de toestemming niet om het te beoordelen. Gelieve contact op te nemen met de <a href="mailto:%s?subject=Fout rapport">moderator</a> indien dit niet klopt.

en: Email
nl: E-mail

en: Email Chair
nl: Moderator contacteren

en: Email Notification:
nl: E-mailbericht:

en: Email Reviewers
nl: Beoordelers contacteren

en: Email Submissions
nl: Bijdragen via e-mail verzenden

en: Email Username
nl: Gebruikersnaam verzenden

en: Email address entered is invalid
nl: Ingevoerd e-mailadres ongeldig

en: Email does not match username.
nl: E-mailadres komt niet overeen met gebruikersnaam.

en: Email everyone in the above session
nl: E-mail iedereen in de bovenstaande sessie

en: Email me a copy of this review
nl: Stuur mij een kopie van dit rapport

en: Emails will be sent to:
nl: De bevestiging wordt gestuurd naar:

en: Enter
nl: Ingeven

en: Enter keycode below and click the <em>Preview</em> button to preview the program.  Access is granted to the main program page only.
nl: Voer code hieronder in en klik op de <em>Voorbeeld</em> knop voor een voorvertoning van het programma. Alleen de hoofdpagina van het programma kan worden geopend.

en: Enter your current password and click the <em>Update Profile</em> button
nl: Voer uw huidige wachtwoord in en klik op de <em>Profiel bijwerken</em> knop

en: Error assigning submission %1$d to reviewer %2$d.
nl: Fout bij het toewijzen van bijdrage %1$d aan beoordeler %2$d.

en: Error checking for submissions
nl: Fout bij het nagaan van bijdragen

en: Error checking submission ID
nl: Fout bij het nagaan van bijdrage-ID

en: Facebook Page
nl: Facebookpagina

en: Familiarity
nl: Vertrouwdheid

en: Fields not correctly filled out
nl: Velden niet correct ingevuld

en: File
nl: Bestand

en: File Retrieval
nl: Bestand heropvissen

en: File did not upload properly
nl: Bestand werd niet geüpload

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File format invalid
nl: Bestandsformaat ongeldig

en: File is not available
nl: Bestand is niet beschikbaar

en: File missing
nl: Bestand ontbreekt

en: File size limit is %s.
nl: De maximale bestandsgrootte is %s.

en: File size too large
nl: Bestand is te groot

en: File type
nl: Bestandstype

en: File type access is not available
nl: Geen toegang tot bestandstype

en: File upload is not available
nl: Bestand uploaden is niet mogelijk

en: File uploaded does not match format selected
nl: Geüpload bestand stemt niet overeen met gekozen formaat

en: File uploaded does not match format selected.  Please re-check and try again.  If you are unable to upload the file, contact the Chair.
nl: Geüpload bestand stemt niet overeen met gekozen format. Gelieve te herzien en probeer opnieuw. Neem contact op met de moderator indien uploaden mislukt.

en: File viewing is not available
nl: Bestand openen is niet mogelijk

en: Files may no longer be viewed
nl: Bestanden kunnen niet meer worden geopend

en: Filter
nl: Filteren

en: First Name
nl: Voornaam

en: First/Given Name
nl: Voornaam

en: Following is a copy of your review for submission number [:sid:] submitted to [:OC_confName:].  Note that you will receive this email even if an error occurred during submission.
    
    [:fields:]
nl: Dit is een kopie van uw rapport over bijdrage nummer [:sid:] verzonden naar [:OC_confName:].  Ook bij foutieve werking zal u deze e-mail ontvangen.
    
    [:fields:]

en: Formal Analysis
nl: Formele analyse

en: Format
nl: Bestandsformaat

en: Full Program
nl: Volledig programma

en: Funding acquisition
nl: Financiering acquisitie

en: General Information
nl: Algemene informatie

en: Go
nl: Gereed

en: Go to first new post
nl: Ga naar eerste nieuwe post

en: Have a keycode?
nl: Heeft u een sleutelcode?

en: High
nl: Hoog

en: High / Very Interested
nl: Hoog/zeer geïnteresseerd

en: Highly practical
nl: Zeer praktisch

en: Highly theoretical
nl: Zeer theoretisch

en: Honorific
nl: Eretitel

en: However as not all required questions were answered, the review was not marked as completed.
nl: Omdat niet alle vereiste vragen werden beantwoord, werd het rapport als onvolledig gemarkeerd.

en: However, we were unable to update the database.
nl: De database kon echter niet worden bijgewerkt.

en: However, we were unable to update the format.
nl: Het formaat kon echter niet worden bijgewerkt.

en: I consent to the collection and use of my personal information, including receiving emails, consistent with the Privacy Policy linked above.
nl: Ik ga ermee akkoord dat mijn persoonlijke informatie kan worden verzameld en gebruikt, inclusief om e-mails te ontvangen, volgens het Privacybeleid.

en: I consent to the collection of my personal information and to receive emails about the message below.
nl: Ik ga ermee akkoord dat mijn persoonlijke gegevens worden verzameld en dat ik e-mails over het onderstaande bericht ontvang.

en: I have also obtained the consent of all other individuals whose information I provide.
nl: Ik heb ook de toestemming verkregen van alle andere personen wiens informatie ik verstrek.

en: I have completed the review
nl: Ik heb het rapport vervolledigd

en: If from reading the submission you know who the author is, how different is this from earlier submissions on the same topic by the same author? That is, is it the same as or a slight modification of other submissions, with little or no new information
nl: Als u na het lezen van de bijdrage weet wie de auteur is, op welke manier verschilt deze van vroegere bijdragen over hetzelfde onderwerp door dezelfde auteur? Is het net hetzelfde of lichtjes anders met weinig of geen nieuwe informatie

en: If the download does not begin automatically, <a href="%s">click here to download</a>.
nl: Als de download niet automatisch begint, <a href="%s">klik hier om</a> downloaden.

en: If you are already signed into OpenConf, you may view and reply to the post at:
nl: Indien u reeds bent aangemeld op OpenConf, kan u de post bekijken en reageren op:

en: If you click the "<em>forgot</em>" links, we will be glad to help you out.
nl: Wanneer u klikt op de "<em>vergeten</em>" links, helpen wij u met veel plezier verder.

en: If you do not have a password, enter your email address and click the "Reset Password" button
nl: Als u niet beschikt over een wachtwoord, voert u uw e-mailadres in en klik op de "Wachtwoord resetten" knop

en: If you have any questions, please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s Committee Sign Up Question">Chair</a>
nl: Neem contact op met de <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s Vraag registratie comité">moderator</a> als u vragen hebt

en: If you would like to create a personalized program, check the boxes next to the sessions you would like to attend, then click the Create My Program button at the bottom of the page.  You may then save or print your personalized program through your browser.
nl: Vink de hokjes aan naast de sessies die u wilt bijwonen als u een persoonlijk programma wilt opstellen. Klik vervolgens op de Maak Mijn Programmaknop onderaan de pagina. U kan uw persoonlijk programma opslaan of afdrukken in uw browser.

en: In Conflict
nl: Stemt niet overeen

en: Incorrect username or password.  Please try again below or <a href="%s">click here to reset your password</a>.
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord verkeerd. Probeer hieronder opnieuw of <a href="%s">klik hier om uw wachtwoord te resetten</a>.

en: Incorrect username or password.  Please try again.  If you continue to have a problem signing in, please contact the <a href="mailto:%s?subject=sign-in problem">Chair</a>.
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord verkeerd. Probeer opnieuw. Gelieve contact op te nemen met de <a href="mailto:%s?subject=probleem aanmelden">moderator</a> indien u problemen blijft hebben met aanmelden.

en: Initiate Submission
nl: Bijdrage initiëren

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige geloofsbrieven

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Invalid file type selected
nl: Ongeldig bestandstype geselecteerd

en: Invalid proceedings selection
nl: Ongeldige selectie van procedures

en: Invalid program request
nl: Ongeldig programma verzoek

en: Invalid request
nl: Ongeldig verzoek

en: Invalid submission
nl: Ongeldige bijdrage

en: Invalid submission ID
nl: Ongeldig bijdrage-ID

en: Invalid submission ID or format.
nl: Ongeldig bijdrage-ID of bestandsformaat.

en: Invalid submission file: %s
nl: Ongeldig bijdragebestand: %s

en: Invalid submission or bid
nl: Ongeldige bijdrage of aanbieding

en: Invalid thread ID
nl: Ongeldig onderwerp-ID

en: Investigation
nl: Onderzoek

en: Is the submission length appropriate
nl: Is de lengte van de bijdrage toelaatbaar

en: Is this submission a candidate for the best submission award
nl: Is deze bijdrage kandidaat voor de prijs voor beste bijdrage

en: It appears you were filling out a review form -- by signing back in right now with the same username, you will have the option to save the review.
nl: U was bezig met rapportformulier &#8211 in te vullen; door u meteen terug aan te melden onder dezelfde gebruikersnaam kan u het rapport opslaan.

en: Keycode
nl: Sleutelcode

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Language
nl: Taal

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Post
nl: Laatste post

en: Last Update
nl: Laatste bijwerking

en: Last/Family Name
nl: Achternaam

en: Leave these fields blank if you do not want to change the password
nl: Laat deze velden leeg indien u het wachtwoord niet wilt veranderen

en: Legend:
nl: Legenda:

en: Length
nl: Lengte

en: LinkedIn Page
nl: LinkedIn-pagina

en: Links open in a new window
nl: Links worden geopend in een nieuw venster

en: List of submissions made
nl: Lijst van aangemaakte bijdragen

en: Location
nl: Plaats

en: Low
nl: Laag

en: Low / No Expertise
nl: Lage/geen expertise

en: Make Payment
nl: Maak betaling

en: Make Submission
nl: Bijdrage leveren

en: Make the changes you want below, then enter your password for verification and click the <em>Update Profile</em> button at the bottom.
nl: Voer hieronder veranderingen door, vervolgens voert u uw wachtwoord in voor verificatie en klikt u op de <em>Profiel bijwerken</em> knop onderaan.

en: Marginal Tend to Accept: Content has merit, but accuracy, clarity, completeness, and/or writing should and could be improved in time
nl: Neiging om te accepteren: Inhoud heeft meerwaarde, maar moet nauwkeuriger, duidelijker, vollediger en beter geschreven worden

en: Marginal Tend to Reject: Not as badly flawed; major effort necessary to make acceptable but content well-covered in literature already
nl: Neiging om af te wijzen: Toont minder gebreken; grote inspanning nodig om accepteerbaar te maken maar inhoud werd reeds in de literatuur behandeld

en: Maximum number of authors allowed by the Chair reached
nl: Maximaal aantal auteurs toegelaten door moderator bereikt

en: Medium / Topic Knowledge
nl: Midden/kennis over onderwerp

en: Member Home
nl: Startpagina leden

en: Member ID %d
nl: Lid-ID %d

en: Message
nl: Bericht

en: Methodology
nl: Methodologie

en: Mobile Program
nl: Mobiel programma

en: Moderate
nl: Matig

en: Moderately different from other submissions
nl: Gematigd verschillend van andere bijdragen

en: Move Author Down
nl: Auteur naar beneden

en: Move Author Up
nl: Auteur naar boven

en: Must Accept: Candidate for outstanding submission. Suggested improvements still appropriate
nl: Zonder twijfel toelaatbaar: Kandidaat voor uitmuntende bijdrage. Gesuggereerde verbeteringen nog altijd geschikt

en: My %s Program
nl: Mijn %s programma

en: NOT uploaded
nl: NIET geüpload

en: Name
nl: Naam

en: New Advocate Assignment(s)
nl: Nieuwe opdracht(en) om in te bemiddelen

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Reviewer Assignment(s)
nl: Nieuwe opdracht(en) om te beoordelen

en: New assignments have been made for you to advocate in the [:OC_confName:] OpenConf system:
    
    
    [:assignments:]
    
    Thank you.
nl: Er zijn nieuwe opdrachten voor u om in te bemiddelen op het [:OC_confName:] OpenConf systeem.
    
    
    [:assignments:]
    
    Dank u.

en: New assignments have been made for you to review in the [:OC_confName:] OpenConf system:
    
    
    [:assignments:]
    
    Thank you.
nl: Er zijn nieuwe opdrachten voor u om te beoordelen op het [:OC_confName:] OpenConf systeem.
    
    
    [:assignments:]
    
    Dank u.

en: New information
nl: Nieuwe informatie

en: New perspective, issue, or problem definition
nl: Nieuwe perspectieve, kwestie, en probleem definitie

en: No
nl: Nee

en: No assignments found
nl: Geen opdrachten gevonden

en: No author rebuttal
nl: Geen weerlegging auteur

en: No comments have been posted yet.
nl: Er zijn nog geen commentaren gepost.

en: No program sessions were selected.
nl: Er werden geen programmasessies geselecteerd.

en: No rebuttal made
nl: Geen weerlegging verzonden

en: No reviewers have provided follow up comments
nl: Geen beoordelers hebben follow-up commentaar verzonden

en: No reviewers have signed up yet
nl: Er hebben zich nog geen beoordelers  geregistreerd

en: No reviews found
nl: Geen rapporten gevonden

en: No submissions are available
nl: Er zijn geen bijdragen beschikbaar

en: No submissions have been made yet.
nl: Er zijn nog geen bijdragen gemaakt.

en: Not much
nl: Niet veel

en: Note that if the above web address is broken across multiple lines, you will need to copy/paste into one line.
nl: Indien bovenstaand webadres opgesplitst is over verschillende regels, moet u deze kopiëren/plakken in één regel.

en: Note that if your session times out, you may not receive an email; you should log back in right away to recover the review.
nl: U ontvangt geen e-mail wanneer uw sessie is verlopen. Log meteen weer in om uw rapport te heropvissen.

en: Note that if your session times out, you will not receive an email; instead you should log back in right away to recover the review.
nl: U ontvangt geen e-mail wanneer uw sessie is verlopen. Log meteen weer in om uw rapport te heropvissen.

en: Note: <b>bold</b> submission titles indicate ones assigned to you
nl: Opgelet: aan u toegewezen bijdragen hebben vette titel

en: Note: Session times out after %d minutes of inactivity
nl: Opgelet: sessie verloopt na %d minuten van inactiviteit

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Notification sent to %1$s (%2$d)
nl: Bericht verzonden naar %1$s (%2$d)

en: Notification:
nl: Bericht:

en: Notify Reviewer(s)
nl: Beoordeler(s) verwittigen

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Once you submit the form, payment information will be displayed.
nl: Zodra u het formulier indient, zal de betalingsinformatie worden getoond.

en: One or more author's data skipped.  Please enter authors sequentially.
nl: Eén of meerdere auteursdata overgeslagen. Gelieve auteurs opeenvolgend in te voeren.

en: One or more files were not found or too large to include in the ZIP archive.
nl: Een of meer bestanden zijn niet gevonden of te groot in het ZIP-archief op te nemen.

en: Option(s):
nl: Optie(s):

en: Optional Comments
nl: Optionele commentaren

en: Options saved
nl: Opties opgeslagen

en: Organization
nl: Bedrijf

en: Other
nl: Ander

en: Overall Value Added to the Field
nl: Algemene waarde toegevoegd aan het veld

en: PC Comments
nl: Commentaren programmacomité

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password entered is not valid for submission ID %s
nl: Het ingevoerde wachtwoord is niet geldig voor bijdrage-ID %s

en: Password must be at least %d characters
nl: Wachtwoord moet minstens %d karakters lang zijn

en: Password must be entered twice
nl: Wachtwoord moet twee keer worden ingevoerd

en: Passwords entered do not match
nl: Ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen

en: Payment Information
nl: Betaling informatie

en: Payment Type
nl: Soort betaling

en: Pending
nl: In behandeling

en: Per your request, here is a list of submissions made to the %s OpenConf system with you listed as the contact:
nl: Volgende lijst toont de bijdragen met u als contactpersoon die werden aangemaakt op het %s OpenConf systeem:

en: Per your request, we have issued you a new password for accessing the %s OpenConf system.  The new password is:
nl: Uw nieuwe wachtwoord om toegang te krijgen tot het %s OpenConf systeem werd geregistreerd. Het nieuwe wachtwoord is:

en: Personal Info
nl: Persoonlijke info

en: Photo
nl: Foto

en: Photo Link
nl: Foto Link

en: Please <a href="%1$s">try again</a>.  If the problem persists, contact the <a href="mailto:%2$s?subject=File Upload failed">Chair</a>
nl: Gelieve <a href="%1$s">opnieuw te proberen</a>. Gelieve contact op te nemen met de <a href="mailto:%2$s?subject=Bestand uploaden mislukt">moderator</a> wanneer het probleem aanhoudt

en: Please check back
nl: Gelieve na te kijken

en: Please check over your entries, making sure everything is filled out.  When ready, click on the Initiate Submission button below once.
nl: Gelieve uw gegevens te controleren om zeker te zijn dat alles is ingevuld. Klik eenmaal op de Bijdrage initiëren knop hieronder wanneer u klaar bent.

en: Please check over your entries, making sure everything is filled out.  When ready, click on the Make Submission button below once.
nl: Gelieve uw gegevens te controleren om zeker te zijn dat alles is ingevuld. Klik eenmaal op de Maak Bijdrage knop hieronder wanneer u klaar bent.

en: Please check the following:
nl: Gelieve het volgende te controleren:

en: Please complete your review first
nl: Gelieve uw rapport te vervolledigen

en: Please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s">Chair</a>.
nl: Gelieve de <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s">moderator</a> te contacteren.

en: Please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=OpenConf problem&body=%2$s">Chair</a>.
nl: Gelieve contact op te nemen met <a href="mailto:%1$s?subject=OpenConf problem&body=%2$s">moderator</a>.

en: Please contact the Chair with any questions.
nl: Gelieve vragen door te geven aan de moderator.

en: Please contact the system administrator.
nl: Gelieve contact op te nemen met de systeembeheerder.

en: Please correct the following:
nl: Gelieve het volgende te verbeteren:

en: Please enter a password you will remember. The submission ID, which you will receive via email upon submission of this form, along with this password will allow you to make future changes to this submission.
nl: Kies een makkelijk te onthouden wachtwoord. De bijdrage-ID, die u ontvangt nadat u dit formulier hebt verzonden, laat u samen met het wachtwoord toe om in de toekomst aanpassingen door te voeren aan de bijdrage.

en: Please enter the email you registered with below
nl: Gelieve het e-mailadres van uw registratie hieronder in te voeren

en: Please enter your email address below and click on <em>Email Submissions</em>.  We will then email you a list of submissions for which you are the contact author.
nl: Gelieve hieronder uw e-mailadres in te voeren en te klikken op <em>Bijdragen via e-mail verzenden</em>. U ontvangt een lijst met bijdragen waarvan u de contactauteur bent.

en: Please enter your submission id and the contact author's email below
nl: Gelieve hieronder uw bijdrage-ID en het e-mailadres van de contactauteur in te voeren

en: Please enter your username and the email you registered with below
nl: Gelieve uw gebruikersnaam en e-mailadres van uw registratie hieronder in te voeren

en: Please fill in all fields.
nl: Gelieve alle velden in te vullen.

en: Please fill out this form completely.
nl: Vul dit formulier volledig in.

en: Please go back and check that the correct submission ID and password were entered.
nl: Gelieve terug te gaan en te controleren of zowel bijdrage-ID als wachtwoord correct zijn ingevoerd.

en: Please go back and select at least one submission and one reviewer
nl: Gelieve terug te gaan en minstens één bijdrage en één beoordeler te selecteren

en: Please have your file ready to upload before clicking the button below.  You will have %d minutes to upload the file once you click the button.
nl: Uw bestand moet gereed zijn om up te loaden voordat u klikt op onderstaande knop. U heeft %d minuten om het bestand te uploaden zodra u op de knop klikt.

en: Please select proceedings to view:
nl: Gelieve procedures te selecteren om te bekijken:

en: Position
nl: Positie

en: Position/Title
nl: Titel

en: Post Comment
nl: Commentaar verzenden

en: Postcode/Zip
nl: Postcode

en: Presenter
nl: Presentator/presentatrice

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Comment
nl: Voorbeeld commentaar

en: Preview Post
nl: Voorbeeld post

en: Prior Work Diff.
nl: Versch. werk met vroeger

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Probable Reject: Basic flaws in content or presentation or very poorly written
nl: Mogelijke afwijzing: Standaard gebreken in inhoud of presentatie, of zeer slecht geschreven

en: Proceed with withdrawing submission?
nl: Verder gaan met annulatie bijdrage?

en: Proceedings
nl: Procedures

en: Proceedings are not available
nl: Procedures zijn niet beschikbaar

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Program
nl: Programma

en: Program Committee
nl: Comitéprogramma

en: Program Committee Signup
nl: Registratie comitéprogramma

en: Program Preview
nl: Programmavoorbeeld

en: Program is not available
nl: Programma is niet beschikbaar

en: Program is not available.
nl: Programma is niet beschikbaar.

en: Project administration
nl: Project administratie

en: Re-enter Password
nl: Wachtwoord herinvoeren

en: Re-uploading a review file for a submission will replace the existing file.
nl: Een bijdrage rapport heruploaden vervangt het originele bestand.

en: Reasons must be included for all submissions, because they help us determine what to do when reviewers disagree with each other.
nl: Redenen moeten bij alle bijdragen worden bijgevoegd. Hierdoor weten we wat we moeten doen indien beoordelers niet akkoord gaan met elkaar.

en: Rebuttal
nl: Weerlegging

en: Rebuttal Update
nl: Bijwerking weerlegging

en: Rebuttal not found
nl: Weerlegging niet gevonden

en: Rebuttals
nl: Weerleggingen

en: Receive email notification whenever a post is made for a submission you are assigned to
nl: Melding via e-mail ontvangen wanneer een nieuwe post is gemaakt op een bijdrage die aan u is toegewezen

en: Recom.
nl: Aanbev.

en: Recommendation
nl: Aanbeveling

en: Recommendation has been submitted.
nl: Aanbeveling werd verzonden.

en: Redirecting... Click <a href="%s">here</a> if page does not update automatically in 10 seconds.
nl: Ombuigen ... Klik <a href="%s">hier</a> als pagina niet automatisch bijgewerkt in 10 seconden.

en: Reject: Content inappropriate to the conference or has little merit
nl: Afwijzing: Inhoud ongepast voor conferentie of heeft weinig meerwaarde

en: Relates to the confidence you have in your review
nl: Slaat op het vertrouwen dat u in uw rapport heeft

en: Request invalid
nl: Verzoek ongeldig

en: Reset Password
nl: Wachtwoord resetten

en: Resources
nl: Middelen

en: Responses
nl: Antwoorden

en: Return to Member home page
nl: Keer terug naar de hoofdpagina van het comité

en: Return to Recommendation
nl: Terug naar Aanbeveling

en: Return to Review
nl: Terug naar Beoordeling

en: Review
nl: Rapport

en: Review Committee
nl: Rapportcomité

en: Review File
nl: Beoordeel bestand

en: Review and Program Committees
nl: Controle- en programmacomités

en: Review completed
nl: Rapport klaar

en: Review has been submitted.
nl: Rapport werd verzonden.

en: Review must be completed prior to accessing discussion
nl: Beoordeling moet klaar zijn voordat men kan deelnemen aan discussie

en: Review not yet completed
nl: Rapport nog niet klaar

en: Review of submission [:sid:]
nl: Rapport van bijdrage [:sid:]

en: Review(s) Completed
nl: Rapport klaar

en: Review(s) for the [:OC_confName:] submission below have been completed:
    
    [:title:]
nl: Rapport zijn voltooid voor de volgende bijdrage voor [:OC_confName:]:
    
    [:title:]

en: Reviewer
nl: Beoordeler

en: Reviewer %s
nl: Beoordeler %s

en: Reviewer Comments
nl: Commentaren beoordeler

en: Reviewer Committee Signup
nl: Beoordeler comitéregistratie

en: Reviewer Familiarity with Subject Matter
nl: Vertrouwdheid beoordeler met onderwerp

en: Reviewer Follow-up:
nl: Follow-up beoordeler:

en: Reviewer ID
nl: ID-Beoordeler

en: Reviewer ID is invalid.
nl: ID-beoordeler is ongeldig.

en: Reviewer file upload is closed
nl: Uploaden rapport niet mogelijk

en: Reviewers
nl: Beoordelers

en: Reviewers are not permitted access to this file type
nl: Beoordelers hebben geen toegang tot dit bestandstype

en: Reviews
nl: Rapporten

en: Sample Review
nl: Voorbeeldrapport

en: Sample Review Form - Fill in and submit review by clicking the submission title on main reviewer page
nl: Voorbeeld rapportformulier - Vul in en verzend rapport door op bijdrage titel te klikken op beoordelaarspagina

en: Save Bids
nl: Aanbiedingen opslaan

en: Save Options
nl: Opties opslaan

en: Search
nl: Niets gevonden

en: See Reviewer Comments
nl: Bekijk commentaren beoordeler

en: Select File for Upload
nl: Kies bestand om te uploaden

en: Select Reviewer(s):
nl: Kies beoordeler(s):

en: Select Submission(s):
nl: Kies bijdrage(n):

en: Select review file
nl: Kies rapport

en: Send Email
nl: E-mail verzenden

en: Session Chair
nl: Sessie president

en: Session Chairs
nl: Sessie president

en: Session Chairs and Discussants
nl: Sessie President en Discutanten

en: Session Info
nl: Sessie-info

en: Session expired.  Please <a href="%s">sign in</a> again.
nl: Sessie verlopen. Gelieve zich opnieuw <a href="%s">aan te melden</a>.

en: Session is not available
nl: Sessie is niet beschikbaar

en: Session(s)
nl: Sessie(s)

en: Sessions
nl: Sessies

en: Set
nl: Aanpassen

en: Settings prohibit viewing additional submission information
nl: Instellingen verbieden het bekijken van toegevoegde bijdrage informatie

en: Should your session timeout while filling out this review, log back in right away as we may be able to recover your review.
nl: Log meteen weer in wanneer uw sessie verloopt tijdens het invullen van uw rapport. Zo kunnen we misschien uw rapport heropvissen.

en: Sign In
nl: Aanmelden

en: Sign Out
nl: Afmelden

en: Sign Up
nl: Registreren

en: Signed in as: %1$s (%2$d)
nl: Aangemeld als: %1$s (%2$d)

en: Speakers
nl: Presentatoren

en: State/Province
nl: Provincie

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submission
nl: Bijdrage

en: Submission %1$d assigned to reviewer %2$d.
nl: Bijdrage %1$d toegewezen aan beoordeler %2$d.

en: Submission %1$d was already assigned reviewer %2$d.
nl: Bijdrage %1$d werd reeds toegewezen aan beoordeler %2$d.

en: Submission Categorization
nl: Categorisering bijdrage

en: Submission Fee
nl: Bijdrage kosten

en: Submission ID
nl: Bijdrage-ID

en: Submission ID %1$d is in conflict with reviewer ID %2$d.
nl: Bijdrage-ID %1$d stemt niet overeen met beoordeler-ID %2$d.

en: Submission ID %d Discussion
nl: Bijdrage-ID %d Discussie

en: Submission ID %d was not found
nl: Bijdrage-ID %d werd niet gevonden

en: Submission ID %s
nl: Bijdrage-ID %s

en: Submission ID %s file uploaded
nl: Bijdrage-ID %s bestand geüpload

en: Submission ID %s has been uploaded.
nl: Bijdrage-ID %s werd geüpload.

en: Submission ID [:sid:]
nl: Bijdrage-ID [:sid:]

en: Submission ID [:sid:] file uploaded
nl: Bijdrage-ID [:sid:] bestand geüpload

en: Submission ID [:sid:] has been uploaded.
    
    [:error:]
nl: Bijdrage-ID [:sid:] werd geüpload.
    
    [:error:]

en: Submission ID is invalid
nl: Bijdrage-ID is ongeldig

en: Submission ID or contact author's email invalid.
nl: Bijdrage-ID of e-mailadres van contactauteur ongeldig.

en: Submission ID or password entered is incorrect
nl: Bijdrage-ID ongeldig of ingegeven wachtwoord foutief

en: Submission Information
nl: Bijdrage informatie

en: Submission Summary
nl: Bijdrage overzicht

en: Submission Title
nl: Titel bijdrage

en: Submission Type
nl: Bijdragetype

en: Submission Update ID [:sid:]
nl: Bijwerking bijdrage-ID [:sid:]

en: Submission Withdraw - ID [:sid:]
nl: Bijdrage annuleren - ID [:sid:]

en: Submission [:sid:] Withdrawn
nl: Bijdrage [:sid:] geannuleerd

en: Submission edits are no longer available.
nl: Bijdragen kunnen niet meer worden bijgewerkt.

en: Submission is not available
nl: Bijdrage is niet beschikbaar

en: Submission summary is not available
nl: Bijdrage overzicht is niet beschikbaar

en: Submission withdraw is not available.
nl: Bijdrage kan niet worden geannuleerd.

en: Submissions are closed.
nl: Geen bijdragen mogelijk.

en: Submissions assigned for review:
nl: Bijdragen toegewezen voor beoordeling:

en: Submissions to Advocate:
nl: Bijdragen om in te bemiddelen:

en: Submissions to Review:
nl: Te beoordelen bijdragen:

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Changes
nl: Veranderingen doorvoeren

en: Submit Copyright
nl: Auteursrecht verzenden

en: Submit Follow-up
nl: Follow-up verzonden

en: Submit Rebuttal
nl: Weerlegging verzenden

en: Submit Recommendation
nl: Aanbeveling verzenden

en: Submit Review
nl: Rapport verzenden

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Supervision
nl: Toezicht

en: TIP: Use a local text editor to write your review, and then select/copy the information below.  This way, in case of a network outage, you won't lose the review.
nl: TIP: Gebruik een tekstverwerker voor uw rapport, en selecteer/kopieer de informatie hieronder. Zo verliest u uw rapport niet als wij te kampen hebben met (netwerk)problemen.

en: Talks
nl: Presentaties

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Tends toward practical
nl: Neiging tot praktisch

en: Tends towards theoretical
nl: Neiging tot theoretisch

en: Thank you for signing up for the [:OC_confName:] [:committee:].  Below is the information you provided.  If you have any questions, please contact [:OC_pcemail:] or reply to this email.
    
    [:fields:]
nl: Bedankt dat u zich geregistreerd heeft voor het [:OC_confName:] [:committee:]. Hieronder de gegevens die u heeft verstrekt. Contacteer [:OC_pcemail:] of antwoord op deze e-mail als u nog vragen hebt.
    
    [:fields:]

en: Thank you for signing up.   We have emailed you a confirmation with your information.
nl: Bedankt voor uw registratie. Een bevestiging met uw gegevens werd verzonden.

en: Thank you for your submission to [:OC_confName:].  Below is a copy of the information submitted for your records.
    
    [:fields:]
nl: Bedankt voor uw bijdrage tot [:OC_confName:]. Hieronder een kopie van uw bijdrage om te bewaren.
    
    [:fields:]

en: The ZIP archive has been created, and the download should begin shortly.
nl: Het ZIP-archief is gemaakt, en de download zal binnenkort beginnen.

en: The author has made the following rebuttal to the reviews:
nl: De auteur heeft volgende weerleggingen ingediend tegen de beoordelingen:

en: The confirmation email will be sent to:
nl: De bevestigingsmail wordt verzonden naar:

en: The file failed to load properly.  Please email it directly to the <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s File failed - submission ID %3$s">Chair</a>
nl: Laden bestand mislukt. Gelieve het bestand via e-mail rechtstreeks naar de <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s Bestand mislukt - bijdrage-ID %3$s">moderator</a> te verzenden

en: The file failed to load.
nl: Bestand laden mislukt.

en: The file failed to load.  Please <a href="%1$s">try again</a>.  If the problem persists, contact the <a href="mailto:%2$s?subject=File Upload failed">Chair</a>
nl: Kan bestand niet laden. Gelieve <a href="%1$s">opnieuw te proberen</a>. Contacteer de <a href="mailto:%2$s?subject=Bestand uploaden mislukt">moderator</a> wanneer het probleem aanhoudt

en: The keycode entered is incorrect.  Please click on the Back button to try again.  If you are still unable to access the committee sign up page, please contact the Chair.
nl: De ingevoerde sleutelcode is verkeerd. Klik op Terug om opnieuw te proberen. Neem contact op met de moderator als u nog steeds niet de aanmeldingspagina van het comité kunt openen.

en: The post follows below.
nl: Onderaan de post.

en: The program is not ready yet
nl: Het programma is nog niet gereed

en: The submission below has been withdrawn and is no longer assigned to you.
    	
    	[:sid:]. [:title:]
nl: De onderstaande bijdrage is geannuleerd en wordt niet langer aan u toegewezen.
    	
    	[:sid:]. [:title:]

en: The submission below has been withdrawn at the author's request.  If you did not intend to withdraw the submission, please reply back.
    
    [:submission:]
nl: De bijdrage hieronder werd op verzoek van de auteur geannuleerd. Gelieve contact op te nemen met de moderator indien dit niet uw intentie was.
    
    [:submission:]

en: The submission has been updated.  Below is the information submitted.
nl: De bijdrage werd bijgewerkt. Hieronder de informatie die werd bijgedragen.

en: The transaction failed for the following reason(s):
nl: De transactie is mislukt om de volgende redenen:

en: There are no files available
nl: Er zijn geen bestanden beschikbaar

en: There are no files available for viewing
nl: Geen bestanden beschikbaar om te bekijken

en: There are no review files available for viewing
nl: Er zijn geen rapporten beschikbaar

en: There are no reviewer comments as of yet
nl: Er zijn nog geen commentaren van beoordelers

en: There are no submissions available for you to view.
nl: Er zijn geen bijdragen beschikbaar die u kan bekijken.

en: There is a %1$d hour timeout for editing the submission.  Please <a href="%2$s">edit submission</a> once again
nl: U kan de bijdrage %1$d uur lang niet bewerken. Gelieve het later <a href="%2$s">nog eens te proberen</a>

en: There is a %d hour limit to complete updates
nl: Updates moeten binnen %d uur voltooid zijn

en: This feature is currently disabled
nl: Deze toepassing werkt momenteel niet

en: This submission appears to already have been made; please check your email for a confirmation.
nl: Deze bijdrage werd reeds ingediend; gelieve uw e-mails te controleren voor bevestiging.

en: This submission failed our security check, possibly due to you have signed in again, or a third-party having redirected you here.  Below is the information provided.  If you were attempting to submit a review, print this information out or copy/paste it to a new document so it can be re-entered; then <a href="%s">try again</a>.  If the problem persists, please contact the Chair.
nl: Deze bijdrage werd gestopt door onze beveiligingscontrole, mogelijk omdat u zich weer heeft aangemeld, of een derde partij heeft u doorverwezen. Hieronder de verstrekte informatie. Print deze informatie of kopieer/plak ze in een nieuw document indien u bezig was met het opstellen van een bijdrage; <a href="%s">probeer opnieuw</a>. Gelieve contact op te nemen met de moderator als het probleem aanhoudt.

en: This submission may not be viewed
nl: Deze bijdrage kan niet worden bekeken

en: This website uses cookies to provide essential services only.
nl: Deze website gebruikt cookies om alleen de vereiste services te bieden.

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Tip: Click on ID, Name, or Reviews on the line below to re-sort this list (page will reload)
nl: Tip: Klik op ID, naam of beoordelingen op de lijn hieronder om deze lijst te herschikken (pagina wordt herladen)

en: Title
nl: Titel

en: Title - click for recommendation form
nl: Titel - klik voor aanbevelingsformulier

en: Title - click for review form
nl: Titel - klik voor rapportformulier

en: To add more authors, enable JavaScript and reload page.
nl: Schakel JavaScript in en herlaad pagina om meer auteurs toe te voegen.

en: To help match submissions to reviewers and sessions, please select the area(s) most applicable to your submission
nl: Gelieve het domein te selecteren dat van toepassing is op uw inzending, om inzendingen overeen te stemmen met beoordelaars en sessies

en: To help match submissions to reviewers, please select the area(s) most applicable to your submission
nl: Gelieve het domein te selecteren dat van toepassing is op uw inzending, om inzendingen overeen te stemmen met beoordelaars

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic Areas
nl: Domeinen onderwerp

en: Topic(s)
nl: Onderwerp(en)

en: Total
nl: Totaal

en: Totally or largely different from other submissions
nl: Geheel of grotendeels verschillend van andere bijdragen

en: Totally or largely identical to other submissions
nl: Geheel of grotendeels gelijk aan andere bijdragen

en: Transaction Failed
nl: Transactie is mislukt

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Twitter Page
nl: Twitterpagina

en: Unable to add one or more authors or topics.
nl: Kan één of meerdere auteurs of onderwerpen niet toevoegen.

en: Unable to add sessions
nl: Kan onderwerpen niet toevoegen

en: Unable to add topics
nl: Kan onderwerpen niet toevoegen

en: Unable to edit submission
nl: Kan inzending niet Bijdrage

en: Unable to email notification to <a href="mailto:%1$s">%2$s</a> (%3$d)
nl: Bericht kan niet via e-mail worden verzonden naar <a href="mailto:%1$s">%2$s</a> (%3$d)

en: Unable to find submission ID %s
nl: Kan bijdrage-ID %s niet vinden

en: Unable to open file to check format
nl: Openen bestand om format te controleren mislukt

en: Unable to process request
nl: Verzoek kan niet worden verwerkt

en: Unable to retrieve author(s) information
nl: Auteursinformatie kan niet worden opgehaald

en: Unable to retrieve file type
nl: Kan bestandstype niet ophalen

en: Unable to retrieve information
nl: Kan informatie niet ophalen

en: Unable to retrieve review files
nl: Kan rapporten niet ophalen

en: Unable to retrieve session presentation authors
nl: Kan auteurs van presentatie sessie niet ophalen

en: Unable to retrieve session presentations
nl: Kan presentaties van sessie niet ophalen

en: Unable to retrieve submission
nl: Bijdrage kan niet worden opgehaald

en: Unable to retrieve submissions
nl: Kan bijdragen niet ophalen

en: Unable to retrieve topic(s) information
nl: Onderwerpgegevens kunnen niet worden opgehaald

en: Unable to retrieve upload file type
nl: Kan type uploadbestand niet ophalen

en: Unable to retrieve upload file types
nl: Kan types uploadbestand niet ophalen

en: Unable to save bid
nl: Aanbieding kan niet worden opgeslagen

en: Unable to setup session to view review files
nl: Sessie voor rapporten kan niet worden gestart

en: Unable to store file
nl: Kan bestand niet opslaan

en: Unable to update authors or topics (2)
nl: Kan auteurs of onderwerpen niet bijwerken (2)

en: Unable to update format.  Try again or notify Chair.
nl: Kan formaat niet bijwerken. Probeer opnieuw of verwittig moderator.

en: Unable to update password
nl: Wachtwoord kan niet worden bijgewerkt

en: Unable to update submission
nl: Kan bijdrage niet bijwerken

en: Unable to update topics
nl: Kan onderwerpen niet bijwerken

en: Unable to verify file upload.
nl: Uploaden bestand kan niet worden geverifieerd.

en: Unable to verify whether submission has already been made
nl: Kan niet worden geverifieerd of bijdrage reeds werd ingediend

en: Unable to view file
nl: Bestand kan niet worden geopend

en: Unassign Reviews
nl: Toewijzing beoordelingen

en: Unsure
nl: Onzeker

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Upload File
nl: Bestand uploaden

en: Upload Review File
nl: Rapport uploaden

en: Upload Review Files
nl: Rapporten uploaden

en: Upload Type
nl: Type upload

en: Upload a submission review file
nl: Bijdrage rapport uploaden

en: Upon payment receipt, a submission ID will be provided, which along with the password specified below, will allow you to edit and complete the submission.
nl: Na ontvangst van de betaling, zal er een inzendings-ID worden verstrekt, die u samen met het wachtwoord dat hieronder is gespecificeerd, toestaan de inzending te bewerken en voltooien.

en: Useful for your own record or in case there is some kind of error during updating.
nl: Bruikbaar voor uw eigen archief of wanneer er tijdens het updaten een fout optreedt.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username Recovery
nl: Gebruikersnaam herinstellen

en: Username and/or password not valid.  Please try again.  If you continue to have a problem signing in, please <a href="../author/contact.php">contact the Chair</a>.
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord ongeldig. Probeer opnieuw. Gelieve contact op te nemen met de <a href="../author/contact.php">moderator</a> indien u problemen blijft hebben met aanmelden.

en: Username is already taken; select a different username (or <a href="%s">Sign In</a> if you already registered)
nl: Gebruikersnaam is reeds gekozen; kies een andere gebruikersnaam (of <a href="%s">Meld u aan</a>)

en: Username must be between %1$d and %2$d characters: letters, numbers, period, hyphen, @
nl: Gebruikersnaam moet tussen %1$d en %2$d karakters lang zijn: letters, nummers, punt, koppelteken, @

en: Validation
nl: Bevestiging

en: Valuable confirmation of present knowledge
nl: Waardevolle bevestiging van huidige kennis

en: Value
nl: Waarde

en: View Assignments
nl: Bekijk Opdrachten

en: View File
nl: Bestand bekijken

en: View Proceedings
nl: Procedures bekijken

en: View Review Files
nl: Bekijk rapporten

en: View Reviewer Comments
nl: Bekijk commentaren beoordeler

en: View Submission
nl: Bekijk Bijdrage

en: View Submissions
nl: Bekijk bijdragen

en: Visualization
nl: Visualisatie

en: We are generating a ZIP archive of the files.  Please do not close this page.  Once the ZIP archive is created, you will be prompted to save the file.
nl: We zijn het genereren van een ZIP-archief van de bestanden. Gelieve deze pagina niet sluiten. Zodra het ZIP-archief is gemaakt, wordt u gevraagd om het bestand op te slaan.

en: We are still waiting for the list of topics to be finalized before opening up for submissions. Please check back later.
nl: Wij wachten op de finale lijst met onderwerpen van de moderator voordat bijdragen worden toegelaten. Kom later nog eens kijken.

en: We could not record your rebuttal.  It is displayed above so you may copy it and try again
nl: Wij konden uw weerlegging niet opslaan. Deze wordt hierboven getoond zodat u ze kan kopiëren en opnieuw kunt proberen

en: We did not find any submissions where the contact author's email is %s
nl: Er werden geen bijdragen gevonden met %s als e-mailadres van de contactauteur

en: We encountered a problem withdrawing your submission.  Please contact the Chair.
nl: Er trad een probleem op bij het annuleren van uw bijdrage. Gelieve contact op te nemen met de moderator.

en: We have emailed the list of submissions for which you are the contact author.
nl: De lijst met bijdragen waarvan u de contactauteur bent werd verzonden.

en: We have emailed you a new password.
nl: Er is een nieuw wachtwoord verzonden.

en: We have emailed you a new password.  Once you receive it, please <a href="%s">sign in</a> and change it.
nl: Er werd een nieuw wachtwoord verzonden. Gelieve bij ontvangst u <a href="%s">aan te melden</a>en het te veranderen.

en: We have emailed your username.  Once you receive it, you may <a href="%s">sign in here</a>.
nl: Uw gebruikersnaam werd verzonden. <a href="%s">Meld hier aan</a>bij ontvangst.

en: We have encountered a problem:
nl: Er is een probleem:

en: We have reset your password, but have been unable to email it to you.  Please contact the administrator.
nl: Uw wachtwoord werd gereset maar we konden het niet verzenden. Gelieve contact op te nemen met de moderator.

en: We use these suggestions in assigning submissions to sessions for the conference, but not in determining whether the submission is accepted)
nl: Wij gebruiken deze suggesties om bijdragen toe te wijzen aan de sessies voor de conferentie, maar niet om te bepalen of de bijdrage wordt geaccepteerd.

en: We were unable to automatically save your bid (reason: %1$s).<br />Please use the Save Bids button below.
nl: Aanbieding kon niet automatisch worden opgeslagen (reden: %1$s).<br />Gelieve de Aanbiedingen Opslaan knop hieronder te gebruiken.

en: We were unable to automatically save your bid. This may have been due to your session timing out. Try opening up a new browser window, and signing in once again. Then revisit this window and click the Save Bid button below.
nl: Aanbieding kon niet automatisch worden opgeslagen, waarschijnlijk omdat uw sessie was verlopen. Probeer een nieuw venster in uw browser te openen en meld u nog een keer aan. Open dit venster daarna weer en klik de Aanbieding Opslaan knop hieronder.

en: We were unable to send copy of the review via email
nl: Kopie van rapport kon niet worden verzonden

en: Web Site
nl: Website

en: When you click on the <em>Copyright Submission</em> button below, you will be redirected to an IEEE server to process your copyright submission.
nl: Wanneer u op de <em>Copyright Submission</em> knop hieronder klikt, wordt u doorverwezen naar een IEEE-server om het auteursrecht van u bijdrage te verwerken.

en: Which of the following session(s) would be the most appropriate for this submission
nl: Welke van de volgende sessie(s) zijn het meest geschikt voor deze bijdrage

en: Withdraw Submission
nl: Bijdrage annuleren

en: Writing - original draft
nl: Schrijven - origineel ontwerp

en: Writing - review & editing
nl: Schrijven - bekijken en bewerken

en: X = Delete Author\n+ = Move Author Up\n&ndash; = Move Author Down\n\nNote: Only update author fields\nafter deleting/moving them
nl: X = Auteur verwijderen\n+ = Auteur naar boven\n&ndash; = Auteur naar beneden\n\nOpgelet: Alleen auteursvelden bijwerken\nna verwijdering/verplaatsing

en: X = Delete Author\n+ = Move Author Up\n&ndash; = Move Author Down\n\nNote: Only update individual author fields once\nall deleting and moving has been done
nl: X = Auteur verwijderen\n+ = Auteur naar boven\n&ndash; = Auteur naar beneden\n\nOpgelet: Auteursvelden eenmaal bijwerken\nverwijderen en verplaatsen voltooid

en: Yes
nl: Ja

en: You already appear to be signed into a committee account.  Please <a href="%s">sign out</a> first before trying to create a new account.
nl: U bent reeds aangemeld met een comitéaccount. Gelieve eerst <a href="%s">af te melden</a> alvorens een nieuw account aan te maken.

en: You appear to have a conflict with this submission
nl: Deze bijdrage stemt niet met u overeen

en: You are not assigned to this submission
nl: Deze bijdrage is niet aan u toegewezen

en: You are not listed as being on the program committee
nl: U maakt geen deel uit van het programmacomité

en: You do not have any submissions assigned
nl: Er zijn geen bijdragen aan u toegewezen

en: You do not have any submissions to advocate.
nl: U heeft geen bijdragen om in te bemiddelen.

en: You do not have any submissions to review.
nl: U heeft geen te beoordelen bijdragen.

en: You do not have permission to access the discussion
nl: U heeft geen toestemming om deel te nemen aan de discussie

en: You do not have permission to retrieve this submission
nl: U heeft geen toestemming om deze bijdrage op te halen

en: You do not have permission to see the reviews for this submission
nl: U heeft geen toestemming om de rapporten over deze bijdrage te zien

en: You may change this password at any time by signing in to the OpenConf system and updating your profile.
nl: U kan dit wachtwoord altijd veranderen door u aan te melden op het OpenConf systeem en uw profiel bij te werken.

en: You may change this password by signing in to the OpenConf system and editing your submission.
nl: U kan dit wachtwoord veranderen door u aan te melden op het OpenConf systeem en uw bijdrage te bewerken.

en: You may not make assignments to reviewer ID %d.
nl: U kan geen opdrachten maken met beoordeler-ID %d.

en: You may not make assignments to submission ID %d.
nl: U kan geen opdrachten maken met bijdrage-ID %d.

en: You may only submit a follow-up comment once.
nl: U mag slechts één keer een follow-upcommentaar verzenden.

en: You may review or edit the submission <a href="%s">here</a>.
nl: U kan <a href="%s">hier</a> de bijdrage herzien of bewerken.

en: You will have one hour from the time you sign in to retrieve review files.  After one hour, you will need to sign in again.
nl: Na aanmelding heeft u één uur om rapporten op te halen. Daarna moet u zich weer aanmelden.

en: Your Follow-up:
nl: Uw follow-up:

en: Your consent is required and is subject to our Privacy Policy linked above.
nl: Uw toestemming is vereist en valt onder ons Privacybeleid.

en: Your file failed to load properly.  Please try <a href="%s">uploading just the file</a> or contact the Chair.
nl: Laden van bestand mislukt. Gelieve <a href="%s">opnieuw te proberen</a> of contact op te nemen met de moderator.

en: Your follow-up has been recorded.
nl: Uw follow-up is opgeslagen.

en: Your follow-up input is blank.
nl: Uw follow-up-ingave is leeg.

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Your payment could not be verified.  Please contact us for further assistance.
nl: Uw betaling kan niet worden geverifieerd. Neem dan contact met ons op voor verdere hulp.

en: Your payment was successful, however we were unable to issue a submission ID
nl: Uw betaling is gelukt, maar we waren niet in staat om een ​inzendings-ID af tegeven

en: Your profile has been successfully updated.  <a href="%s">Return to the main Committee page</a>.
nl: Uw profiel werd bijgewerkt.  <a href="%s">Keer terug naar de hoofdpagina van het comité</a>.

en: Your profile has been updated.
nl: Uw profiel werd bijgewerkt.

en: Your profile has been updated.  The submitted information follows below:
    
    [:fields:]
nl: Uw profiel werd bijgewerkt. Onderaan de ingevoerde gegevens:
    
    [:fields:]

en: Your rebuttal appears to be blank
nl: Uw weerlegging is leeg

en: Your rebuttal has been recorded.
nl: Uw weerlegging werd opgeslagen.

en: Your review has not been saved.
nl: Je rapport is niet opgeslagen.

en: Your session has timed out or you did not sign in properly.  Please sign in again.
nl: U sessie is verlopen, of u meldde zich verkeerd aan. Gelieve opnieuw aan te melden.

en: Your session timed out prior to your submission being completed.  Would you like to submit it now?
nl: Uw sessie verliep voor dat uw bijdrage klaar was. Wilt u het nu verzenden?

en: Your submission has been withdrawn.  If this is not what you intended to do, please contact the Chair.
nl: Uw bijdrage werd geannuleerd. Gelieve contact op te nemen met de moderator indien dit niet uw intentie was.

en: Your username for accessing the %s OpenConf system is:
nl: Uw gebruikersnaam om het %s OpenConf systeem te betreden is:

en: add to calendar
nl: toevoegen aan agenda

en: check box to notify reviewer(s) that new assignments have been made
nl: vink hokje aan om beoordeler(s) te verwittigen dat er nieuwe opdrachten zijn

en: click to add more authors
nl: klik om meer auteurs toe te voegen

en: click to reverse sort order
nl: klik om sorteervolgorde om te draaien

en: file not available
nl: bestand niet beschikbaar

en: forgot ID?
nl: ID vergeten?

en: forgot password?
nl: wachtwoord vergeten?

en: forgot username?
nl: gebruikersnaam vergeten?

en: reverse sort order
nl: sorteervolgorde omdraaien

en: review form for submission ID %d
nl: rapportformulier voor bijdrage-ID %d

en: see reviews and make recommendation for submission ID %d
nl: bekijk rapporten en maak aanbeveling voor bijdrage-ID %d

en: sort by Submission ID
nl: sorteren volgens bijdrage-ID

en: sort by last posting time
nl: sorteren volgens datum

en: sort by score
nl: sorteren volgens score

en: unable to add one or more authors, but submission added.  Please edit submission.
nl: bijdrage werd toegevoegd, maar kan geen auteurs toevoegen.  Gelieve bijdrage te bewerken.

en: unable to add submission topic, but submission and authors added
nl: bijdrage en auteurs werden toegevoegd, maar kan onderwerp niet toevoegen

en: unable to get submission ID
nl: bijdrage-ID kan niet worden opgehaald

en: unable to process submission
nl: bijdrage kan niet worden verwerkt

en: uploaded
nl: geüpload

en: view
nl: bekijk

en: view abstract
nl: samenvatting bekijken

en: view and respond to rebuttal
nl: antwoord op weerlegging
